tarot fali

iş kartların üstündeki resimlere bakıp yorum yapmak değildir. her falda olduğu gibi burdada hislerin kuvvetli ön sezilerin aktif durumda olması lazımdır.
bu fala bakmayı gerçekten becerebilenler insanı hayretler içinde bırakır şaşkınlıktan ağzın açık kalır. falcı önce geçmişinle ilgili bilgileri söyler ki kendisine inanasın. sonra geleceğinle ilgili gördüklerini söyler. söyledikleri de birer birer başına gelir ondan sonra benim neyim eksik a.q dersin, bir deste alırsın çevrendekilerin falına bakmayı denersin ama sonuç hep hüsrandır çünkü bu iş çalışarak olmaz. sen bırak fal bakmayı kendini ilime ver

muge zeren

latin gibi dans eden, latin gibi söyleyen, izlemeye doyum olmayan ama kendisine çok piyasa yapamayan sanatçıdır. tam bir balık etlidir. dans ederken insanı hipnotize eder kendinden geçersin ekran başında. hatları ultra dolgundur türk erkeğini mesteder. mügeyi fark eden mr.alço boş durmaz tabiki de:
http://www.olay.com.tr/...azozunu-acti-16619.html

doktor yazisi

halkımız doktor olmayı 6 yıl sanıyor. 6 yılda doktor olunmuyor. tıp okumak için anaokuldan itibaren it gibi ders çalışmak gerekiyor. ilköğretim ve lisede inekliğinle etrafa nam salman gerekiyor. sonra altı yıllık maratona başlıyorsun. bitirebilirsen pratisyen bozuntusu oluyorsun. bu sefer de köpekleme ders çalışıyorsun ki uzmanlık eğitimi alabilesin. en az 4 sene uzman dr. olmak için kasıyorsun. o kadar kasıyorsun ki dişlerin kilitleniyor gözlerin kayıyor parmaklar birbirine dolanıyor. çıkan yazı da yıllardır çekmekte olduğun ızdırabı yansıtıyor tabi ki de

laik teyze

teyze derken? bir bayan 25 yaşında da teyze olabiliyor. 25 yaşında ve laikse; kısa ve yırtmaçı derin etek giyiyorsa, yukarıdan da hoş bir göğüs dekoltesi bırakıyorsa ve hafif bir makyajla afeti devran haline geliyorsa sorun yoktur. ama teyze +50 ise koşarak kaçın derim. ben +70leri görüyorum ankara sokaklarında kusma refleksime hakim olmaya çalışıyorum. günlerce gözümün önünden gitmiyor o görüntü kırış buruş olmuş suratını boyaması ağır geliyor mideme.

onay bekleyen entry

yeni yetmelere uygulanan yaptırım. meydana girme kriteri. bir nevi ambargo. on tane girmek lazım yetmelikten kurtulabilmek için ayrıca hemen girmekle olmuyor o on entriyi. özenle okunup değerlendirildikten sonra kabul ediliyor ya da edilmiyorlar. bu yüzden dikkatli yazmak gerekiyor dostlarım. allah klavyenize zeval vermesin.

mutevazitutbasini

yettim hem de yeni yettim. duman altı altı oldum ayrıyetten. onu geçti sanırım girdi sayım. sevdim bu meydanı.

ayar ile hakaret arasindaki ince cizgi

genelde bu ikisi ayrılmaz bir bütündür. bir elmanın iki yarısı yumurtanın beyazı ve sarısı gibidirler. önce bir laf atılır ortaya sonra bu lafa muhalif birisine cevap hakkı doğar ve cevabını verir iş dalaşa, sürtüşmeye, hır güre döner. g.t edici zekası yüksek olan son noktayı koyar buna ayar denir. ayarlanan şahsiyet yediremez tabi bunu kendine; okkalı bir küfür yapıştırır karşıdakine. bir nebze rahatlar depresyona gark olmaktan kurtulur en azından.

arti oy karsiligi memesini elleten meydan sozluk dilberi

bu sözlükte böylelerinin olduğuna beni kimse inandıramaz. artı oy karşılığı memesini gösteren deseniz belki beni kandırabilirdiniz ama burdaki kızların tamamı türk olduğuna göre elletmezler en fazla gösterirler. nerde gösterirler nasıl gösterirler tamamen açarlar mı ikisini mi tekini mi gösterirler bilemem. ayrıca burasını inciye çevirmeyin beyler. başlıkta meme, ellemek gibi terimler kullanmışsınız. ağzınızı toplayın. herkes işine baksın işi olmayan işportada sütyen satsın. kapansın o memeler

sevgilisine yemek yapan erkek

işte ben buyum desem sonra hepinizi yesem bu meydana sığmaz bir yalan olur. niye mi çünkü benim ne bir sevgilim var ne de yemek yapmayı bilirim. "sevgilisine yemek yapan erkek" vay be ne başlık açmış adem oğlu bu meydanda. modern hayatın gerekleri doğrultusunda erkekler yemekte yapmakta kadınlar da çocuk doğurmaktadırlar. evet evet doğrusu budur. ayrıca kadınlar ütü, şaka, sürpriz ve aikido yapan erkeklere de bayılırlar.
hayat paylaşmak demektir
en güzeli erkeğin yapamadığı yemektir.

sakin ol ve elindeki penisi yavasca yere birak

kaderin ve geleceğin senin ellerinde ona sen yön vereceksin unutma bunu. istikbal göklerde değil istikbal kötlerde. sen seni bil, sen seni, sen seni bilmezsen kolundan bileğini ayırırım elini ve penisini aslanların önüne atarım. seni yerler yerler seni ham yapar bu kediler.

kizgin kumdan serin sulara atlamak

plaja sabah erken saatlerde gidilir ki koyu gölgesi olan bir ağacın altını kapabilesin. sonra hasır, kilim yada iste elinde ne varsa serilir oraya. sonra çıkarırsın üstündeki kıyafetleri. mayo, bikini, mayokini altında hazırdır zaten. gerçi hazır olmasa ne yazar hatta hiç yanında olmasa ne yazar biz çırılçıplak da koşarız hacı. başlarsın ayakların çıplak olarak kumlarda ayak izini bıraka bıraka koşmaya.koşarken çoşarsın çoştukça daha hızlı koşarsın. koşma işi maximum 10 sn sürer. sonra atlarsın serin sulara kulaç kulaç üstüne atarsın ağzına burnuna tuzlu sular dolmuş iken. tam o sırada soğuk suyun etkisiyle ne gelir sana: en az denizin suyu kadar tuzlu olan proteinden zengin ama karbonhidratttan fakir bir sıvı olan : çiş. işeme sakın oraya ağzını burnu kırarım sen mesanenin.

1 50 boyuna karsilik kocaman topuklu giyen kiz

bir söz vardır sizin oralarda kulaktan kulağa çalınan: götü yere yakın olandan korkacaksın.
ya o kızın da kulağına gittiyse bu atasözümsü. yola çıkınca insanlar onun için ali kıran baş kesen korkulası ve ürkülesi yaratık geliyor ve g.tü hala yere yakın kaçın deseler daha mı iyi? değil tabi nesi iyi? onun için giysin koca koca topukları. hem topuklu ayakkabılar anatomik olarak ele alındığında kalçaları arkaya doğru atar göğüsleri öne doğru fırlatır. bir kız için evde kalmak yada kalmamak işte bütün mesele buysa o uzuvlarını bir şekilde ispat etmeli. bunun yolu da topuktan geçer. giy kızım sen topukluları ama dikkat et sıkmasın ağabeylerin topuğuna. ama düğünde çıkar da eniştemiz o damatlığın içinde senden kısa kalmasın. allah mesut bahtiyar etsin sizleri.

sansure hayir

çok tartışılmakta bu konu. 22 ağustosa kadar da tartışılmaya devam edecek. ama zannımca sadece çenemizi ve parmaklarımızı boşa yormakla kalmış olacağız ki harcadığımız atp lere üzülmekten başka bir şey geçmeyecek elimize. akp diğer bir adıyla ak parti hükümeti gereken cezayı verecek porna. gözünün yaşına bakmayacak porncuların. yine de porncular bırakmazlar izlemeyi bulurlar onlar bir yerlerden tezgah altlarından köprü altlarından yastık altlarındaki zulalarından ve çekerler hunharca.

az ingilizce

aslında her dilden az az öğrenecen. az fransızca az italyanca az da almanca bildin mi yardırırız avrupayı. çok derinlere dalıp gitmeyecen. ondan sonra kendi öz dilini türkçeyi unutuyon. zaten eğitim sistemimiz öğretiyor az miktarda ingilizce. o zaman nedir bizlerin yapması gereken: erken yatıp uykumuzu iyi almak sabah iyi bir breakfasttan sonra ver elini meydan sözlük

uzun mesafe iliskisi

bu da bir ilişkidir hattı zatında. nasıl ki uzun mesafe koşusu var uzun mesafe otobüs kaptanlığı var uzun mesafe ilişkisi de var. bu böyle biline. itirazı olan varsa hemen sussun. yada ben gelip ne kadar uzun olduğunu göstereyim ona. çok özlersin tabi sevdiğini. ona dokunamazsın her istediğinde. bi zaman sonra dokunabileceğin, dokundurabileceğin, sana dokunabilecek birisini bulursun. önceleri özlediğini sonra özlemez olursun. bu aşk burada biter ve ben çekip giderim yüreğimde bir çocuk cebimde bir
saygılar abi.

okulun son haftasinda ders isleyen hoca

yapması gerekeni yapmaktadır ama yapması gerekeni yapmayıverse ne olur be hocam? sen de geçmedin mi bu sıralardan demek lazım gelmektedir kendisine. ben diyemedim hiç bir hocaya bunu siz de demeyin sürüp gitsin bu düzen böyle.